додому > Новини > Новини галузі

Огляд хокею в Сполучених Штатах і Канаді та які хокейні товари є найпопулярнішими?

2024-04-10

11 лютого жіночийхокейчвертьфінал і чоловікилідхокейна зимовій Олімпіаді в Пекіні відбулися групові матчі. Сполучені Штати та Канада, які були чемпіонами та віце-чемпіонами останніх зимових Олімпійських ігор, обидва забезпечили перемоги над своїми суперниками та вийшли до четвірки кращих. Тим часом чоловіча збірна Олімпійського комітету Росії на груповому етапі здобула другу поспіль перемогу над Данією з рахунком 2:0.

У жіночомухокейУ чвертьфіналі Сполучені Штати вперше на Зимових Олімпійських іграх зустрілися з командою Чехії. Незважаючи на значну перевагу в кількості результативних кидків (59:6), Сполучені Штати зіткнулися зі стійкою чеською обороною, яка ускладнила перемогу. Під час гри Сполучені Штати атакували ворота Чехії в першій чверті, але захист Чехії залишався непохитним і не дозволив Сполученим Штатам забити.

У другому періоді жінхокейчвертьфіналі між Сполученими Штатами та Чехією, чеська команда використала декілька нагод і забила перший гол через Пезлову. Після цієї невдачі Сполучені Штати посилили атаку, і гол Найта зрівняв рахунок 1:1. Коли гра просувалася до третього періоду, Сполучені Штати знайшли свій результативний штрих: Стеклайн, Гармон і Койн Шофілд забили послідовні голи, щоб забезпечити перемогу 4-1.

Після гри Найт визнав важкий виклик, поставлений їхніми опонентами, заявивши: «Ми зіткнулися з важкою командою, і це була вирішальна гра, де кожна команда мала викластися з усіх сил, щоб вижити. Я радий, що ми здобули перемогу в кінці." Чеський тренер Пасіна висловив гордість за досягнення команди, сказавши: «Я вже дуже пишаюся тим, що дійшов до восьми останніх у нашому першому турі на зимових Олімпійських іграх. Для невеликої країни з відносно невеликим населенням жіночого хокею, я думаю, ми здивували всіх ."

Цією перемогою команда США продовжила свій вражаючий рекорд потрапляння до фіналу чотирьох на всіх зимових Олімпійських іграх з моменту появи жіночого хокею в 1998 році. В інших жіночих змаганняххокей У чвертьфіналі Канада забезпечила собі місце у фіналі чотирьох, перемігши Швецію з рахунком 11-0. Зараз Канада забила 44 голи на цих зимових Олімпійських іграх і має великі шанси перевершити рекорд за кількістю голів, забитих на одній зимовій Олімпіаді, який становить 48 і був встановлений Канадою на Іграх 2010 року.

У чоловічомухокейНа груповому етапі чинні чемпіони Росія та Австрія забезпечили собі місце в восьми останніх, здобувши другу перемогу поспіль. Незважаючи на свою силу, олімпійська збірна Росії зіткнулася з важким завданням і до останнього етапу третьої чверті утримувала перевагу лише в один м'яч. Чехія та Швеція також здобули перемоги у своїх матчах, тоді як Фінляндія здобула перемогу над Латвією.